Kasy fiskalne

WAGI

Skorzystaj z okazji i kup kasę fiskalną w promocji.

ELZAB K-10 wciąż w dobrej cenie!


 

 
 Zadzwoń do eksperta - 663 488 401 - i zapytaj
 o specjalną ofertę na kasy fiskalne.
 
 
Profesjonaliści dla profesjonalistów.

Kontakt do działu handlowego: 32 288 4000 lub 663 488 401


Co wyróżnia ofertę firmy Tensor spośród innych:


- kasy dostępne od ręki 
- atrakcyjne ceny za obowiązkowe przeglądy
- doskonałe zaopatrzenie w części zamienne
- posiadamy duże doświadczenie zawodowe - 25 lat na rynku

 


Oferta kas i drukarek fiskalnych:
Ceny:
* Konkurencyjne ceny, wolne od ukrytych kosztów.
* Przy zakupie kolejnej kasy lub więcej niż jednej kasy, istnieje możliwość negocjacji cen.
* Opcjonalny pakiet usług (fiskalizacja, programowanie i szkolenie) od 150 zł brutto
* Do poniższych cen prosimy doliczyć 23% VAT.

 

Szybki kontakt w sprawie zakupu kasy :

      
  32 288-40-00

663 488 401

791 220 717

 


  


  

WAGA DIBAL PS-50
 
Charakterystyka ogólna
Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

Przeznaczenie i zastosowanie
Waga PS-50 znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od małych sklepów, poprzez średnie i duże obiekty, na super i hipermarketach kończąc, gdzie jako waga kontrolna sytuowana jest na stoiskach tematycznych (np. warzywa-owoce). Świetnie sprawdza się w handlu bazarowym. Polecana jest także do pomiarów masy w zakładach produkcyjnych i gastronomii.


Cechy i zalety użytkowe

  • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy,
  • duże, podświetlane wyświetlacze LCD,
  • tarowanie w całym zakresie ważenia,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego,
  • możliwość pracy w temperaturach ujemnych do -10° C,
  • niewielkie rozmiary.

 

CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH
 
Charakterystyka ogólna

Laserowe: największa ich zaleta to duża głębia ostrości, dzięki zastosowaniu światła laserowego i optycznego układu ruchomych luster możliwy jest szybki odczyt kodów z większych odległości. Obrotowe lusterka powodują jednak, że czytniki te są mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Diodowe: brak części ruchomych to ich najmocniejsza strona, dzięki której są bardziej odporne na uderzenia czy upadki, co zmniejsza koszty użytkowania.
Czytniki tego typu lepiej czytają kody uszkodzone lub słabej jakości, lepiej sprawują się np. przy odczycie kodów z mrożonek.
 

Czytniki ręczne: przeznaczone do pracy ręcznej, ewentualnie montowane na statywach do pracy na stole, za kontuarem, na ladzie. W tej licznej grupie znajdują się zarówno proste czytniki do pracy w sklepie, czy biurze jak i charakteryzujące się wysokimi parametrami jakościowymi czytniki przemysłowe. Czytniki ręczne stosuje się w małych sklepach lub jako wspomaganie czytników stacjonarnych przy odczycie towarów o dużych gabarytach. Występują jako czytniki przewodowe lub bezprzewodowe. Zazwyczaj są to czytniki liniowe, choć można je spotkać w wersji wielokierunkowej.

Czytniki prezentacyjne: przeznaczone do montażu na stałe w blacie lub do ścianek, urządzenia o bardzo dobrych parametrach optycznych, pozwalających na odczyt kodu natychmiast, gdy tylko znajdzie się w polu skanowania

Czytniki do zabudowy: zwane często ladowymi - ich usytuowanie pozwala na oszczędność miejsca na stanowisku kasowym. Są to równocześnie czytniki o najlepszych parametrach optycznych, umożliwiających bardzo szybkie skanowanie

 

 


Powyższy cennik nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podane niżej ceny nie zawierają 23% podatku VAT (ceny netto). Cennik jest aktualizowany jest po każdej istotnej zmianie cen. Zastrzegamy sobie prawo odstępstwa od podanych cen w przypadku zmiany cen zaopatrzeniowych. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte w tej publikacji są prawnie chronione.

 Licznik

 

©